Son Bölüm


Deli Divane 152. Bolum 25 Aralik 2016


Deli Divane izle Online platformda epeyce aratılan türk dizileri içerisinde gelmesi nedeniyle Deli Divane tv dizisini ziyaretçilerimiz için etraflıca araştırdık. Deli Divane 152. bölüm 25-12-2016 te izleyicisini tv başına toplayacak her zaman olduğu gibi. Google'de sürekli tercih edilen arama kelimeleri şu şekildedir Deli Divane 152. bölüm full hd Deli Divane dizisi bu hafta epey bir güzel olacağına inanıyoruz.

bu hafta ilk fragmanı bir hayli ilginç olacak gibi. Deli Divane Geçen Hafta ki bölümü ile oldukça ses getirdi. Seyircisi Sürekli artan dizimiz Deli Divane 152. bölümü ile 25-12-2016 akşamında eski fenomenlerine hoş vakit geçirecek. Bölümü seyrettikten sonra bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Deli Divane 152. Bölüm internetten izle 25-12-2016,Deli Divane 152. Bölüm Tek Parça HD izle,Deli Divane 152. Bölüm Full Tek Parça seyret, Deli Divane son bolum izle,Deli Divane 152. Bölüm Full izle,Deli Divane 152. Bölüm Hemen izle,Deli Divane 152. Bölüm Donmadan izle,Deli Divane 152. Bölüm Tek Parça HD izle,Deli Divane 152. Bölüm izle ,Deli Divane 152. Bölüm

Konusu : hakkında bilgilendirme: Deli Divane dizisi 1. bölüm fragmanı izle (Yeni Dizi) Deli Divane Dizisinin Konusu Özeti HikayesiHint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Deli Divane Dizisinin Özeti HikayesiAilesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. 28 temmuz Deli Divane 2. Bölüm Fragmanı özeti Deli Divane 2. Bölümün Fragmanı Deli Divane (Bidaai) Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Deli Divane Dizi Müzikleri istek Deli Divane parul raginiHüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane (Bidaai) 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 de..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.