Son Bölüm


Deli Divane 197. Bölüm Tek Parça HD izle 08-02-2017


Deli Divane son Online platformda çok fazla sorgulanan yerli diziler arasında geldiğinden dolayı Deli Divane televizyon dizisini ziyaretçilerimiz için detaylı inceledik. Deli Divane 197. bölümüyle 08-02-2017 akşamı seyircisini tv önüne kitleyecek her zaman yaptığı gibi. Google'de genel olarak yapılan araştırmalar şu şekildedir Deli Divane 197. bölüm full hd Deli Divane de bu bölümde bir hayli hareketli olacağına inanıyoruz.

son bölüm yeni fragmanı baya hareketli gözüküyor. Deli Divane bir önceki bölümde baya ses getirdi. Hayranı devamlı artan dizi Deli Divane 197. bölümü ile 08-02-2017 akşamı yeni hayranlarına hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Deli Divane 197. Bölüm Full Tek Parça izle 08-02-2017,Deli Divane 197. Bölüm Full Hd izle,Deli Divane 197. Bölüm Full Hd seyret,Deli Divane son bolum izle,Deli Divane 197. Bölüm Hemen izle,Deli Divane 197. Bölüm Hemen izle,Deli Divane 197. Bölüm internetten izle,Deli Divane 197. Bölüm Full Hd izle,Deli Divane 197. Bölüm izle ,Deli Divane 197. Bölüm

Konusu : hakkında bilgilendirme: Deli Divane dizisi 1. bölüm fragmanı izle (Yeni Dizi) Deli Divane Dizisinin Konusu Özeti HikayesiHint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Deli Divane Dizisinin Özeti HikayesiAilesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. 28 temmuz Deli Divane 2. Bölüm Fragmanı özeti Deli Divane 2. Bölümün Fragmanı Deli Divane (Bidaai) Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Deli Divane Dizi Müzikleri istek Deli Divane parul raginiHüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane (Bidaai) 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 de..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.