Son Bölüm


Deli Divane 198. Bölüm Takılmadan izle 09-02-2017


Deli Divane yeni Bölüm internete çok fazla tıklanan diziler içerisinde olmasından dolayı Deli Divane dizisini üyelerimiz için bir hayli araştırdık. Deli Divane 198. bölüm 09-02-2017 te hayranlarını televizyon başına kitleyecek daima olduğu gibi. Arama sitelerinde sürekli girilen arama kelimeleri bu şekilde olur Deli Divane 198. bölüm Hd izle Deli Divane de yeni bölüm epey bir heyecanlı olacak.

bu hafta fragmanı bir hayli güzel geldi. Deli Divane Geçen Hafta ki bölümü ile oldukça ses getirdi. Takipçisi her daim yükselen dizimiz Deli Divane 198. bölümüyle 09-02-2017 akşamı eski seyircilerine merhaba diyecek. Sizde takip ediyoranız bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.
Deli Divane 198. Bölüm internetten izle 09-02-2017,Deli Divane 198. Bölüm Takılmadan izle,Deli Divane 198. Bölüm Full Tek Parça seyret,Deli Divane son bolum izle,Deli Divane 198. Bölüm Takılmadan izle,Deli Divane 198. Bölüm Takılmadan izle,Deli Divane 198. Bölüm Donmadan izle,Deli Divane 198. Bölüm Takılmadan izle,Deli Divane 198. Bölüm izle ,Deli Divane 198. Bölüm

Konusu : hakkında bilgilendirme: Deli Divane dizisi 1. bölüm fragmanı izle (Yeni Dizi) Deli Divane Dizisinin Konusu Özeti HikayesiHint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Deli Divane Dizisinin Özeti HikayesiAilesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. 28 temmuz Deli Divane 2. Bölüm Fragmanı özeti Deli Divane 2. Bölümün Fragmanı Deli Divane (Bidaai) Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Deli Divane Dizi Müzikleri istek Deli Divane parul raginiHüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane (Bidaai) 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 de..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.