Son Bölüm


Deli Divane 199. Bölüm Full Tek Parça izle 10-02-2017


Deli Divane izle Online platformda epeyce sorgulanan diziler arasında geldiğinden dolayı Deli Divane dizisini sizler için epey bir bilgi edindik. Deli Divane 199. bölümü ile 10-02-2017 akşamı seyircisini ekran önüne kitleyecek daima böyle olur. internete genelde yapılan arama kelimeleri bu şekilde olur Deli Divane 199. bölüm bedava Deli Divane dizisi son bölüm epey bir güzel olmasını bekliyoruz.

son bölüm son fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Deli Divane en son bölümde oldukça kendinden söz ettirdi. Takipçisi Sürekli artan dizimiz Deli Divane 199. bölümü ile 10-02-2017 tarihinde yeni sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak Sizde bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Deli Divane 199. Bölüm Hemen izle 10-02-2017,Deli Divane 199. Bölüm Takılmadan izle,Deli Divane 199. Bölüm Full Tek Parça seyret,Deli Divane son bolum izle,Deli Divane 199. Bölüm Full Hd izle,Deli Divane 199. Bölüm Full izle,Deli Divane 199. Bölüm Full izle,Deli Divane 199. Bölüm Full Tek Parça izle,Deli Divane 199. Bölüm izle ,Deli Divane 199. Bölüm

Konusu : hakkında bilgilendirme: Deli Divane dizisi 1. bölüm fragmanı izle (Yeni Dizi) Deli Divane Dizisinin Konusu Özeti HikayesiHint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Deli Divane Dizisinin Özeti HikayesiAilesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. 28 temmuz Deli Divane 2. Bölüm Fragmanı özeti Deli Divane 2. Bölümün Fragmanı Deli Divane (Bidaai) Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Deli Divane Dizi Müzikleri istek Deli Divane parul raginiHüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane (Bidaai) 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 de..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.