Son Bölüm


Deli Divane 200. Bölüm Takılmadan izle 11-02-2017


Deli Divane son internete en çok paylaşılan türk dizileri içerisinde gelmesi nedeniyle Deli Divane dizisini üyelerimiz için bir hayli araştırdık. Deli Divane 200. bölümü ile 11-02-2017 te seyircisini ekran karşısına alacak hep böyle olmuştur. Arama sitelerinde genellikle tercih edilen araştırmalar şu şekildedir Deli Divane 200. bölüm ücretsiz Deli Divane dizisi son bölüm bir hayli iddialı sahneler olacak.

bu hafta son fragmanı oldukça ilginç olacak gibi. Deli Divane geride bıraktığımız bölümde oldukça yankı uyandırdı. Hayranı devamlı artan dizimiz Deli Divane 200. bölümüyle 11-02-2017 akşamında yeni ve eski fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Sizde bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Deli Divane 200. Bölüm Takılmadan izle 11-02-2017,Deli Divane 200. Bölüm Takılmadan izle,Deli Divane 200. Bölüm Takılmadan seyret,Deli Divane son bolum izle,Deli Divane 200. Bölüm internetten izle,Deli Divane 200. Bölüm Donmadan izle,Deli Divane 200. Bölüm Full Hd izle,Deli Divane 200. Bölüm Tek Parça HD izle,Deli Divane 200. Bölüm izle ,Deli Divane 200. Bölüm

Konusu : hakkında bilgilendirme: Deli Divane dizisi 1. bölüm fragmanı izle (Yeni Dizi) Deli Divane Dizisinin Konusu Özeti HikayesiHint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Deli Divane Dizisinin Özeti HikayesiAilesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. 28 temmuz Deli Divane 2. Bölüm Fragmanı özeti Deli Divane 2. Bölümün Fragmanı Deli Divane (Bidaai) Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Deli Divane Dizi Müzikleri istek Deli Divane parul raginiHüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane (Bidaai) 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 de..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.