Son Bölüm


Deli Divane 201. Bölüm Full Tek Parça izle 12-02-2017


Deli Divane son Sosyal Medyada bir hayli konuşulan dizilerimiz arasında geldiğinden dolayı Deli Divane televizyon dizisini sizin için bir hayli bilgi edindik. Deli Divane 201. bölümü ile 12-02-2017 te hayranlarını televizyon önüne toplayacak her daim yaptığı gibi. Google'de genellikle sorgulanan arama kelimeleri şu şekilde olmaktadır Deli Divane 201. bölüm full hd Deli Divane dizisi son bölüm bir hayli iddialı olacağına inanıyoruz.

son bölüm yeni fragmanı baya hareketli gözüküyor. Deli Divane en son bölümüyle epey bir yankı uyandırdı. Takipçisi her daim yükselen Televizyon dizisi Deli Divane 201. bölümüyle 12-02-2017 tarihinde tüm sevenlerine merhaba diyecek. Sizde bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Deli Divane 201. Bölüm Full izle 12-02-2017,Deli Divane 201. Bölüm Tek Parça HD izle,Deli Divane 201. Bölüm Youtube seyret,Deli Divane son bolum izle,Deli Divane 201. Bölüm Tek Parça izle,Deli Divane 201. Bölüm Youtube izle,Deli Divane 201. Bölüm Full Tek Parça izle,Deli Divane 201. Bölüm Tek Parça izle,Deli Divane 201. Bölüm izle ,Deli Divane 201. Bölüm

Konusu : hakkında bilgilendirme: Deli Divane dizisi 1. bölüm fragmanı izle (Yeni Dizi) Deli Divane Dizisinin Konusu Özeti HikayesiHint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Deli Divane Dizisinin Özeti HikayesiAilesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. 28 temmuz Deli Divane 2. Bölüm Fragmanı özeti Deli Divane 2. Bölümün Fragmanı Deli Divane (Bidaai) Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Deli Divane Dizi Müzikleri istek Deli Divane parul raginiHüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane (Bidaai) 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 de..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.